مریم هستم در سفر شیرین پس از زایمان در کنارت هستم تا تجربیات مادرانه ام را با تو به اشتراک بگذارم تا با بدن جدیدت دوست شوی و تغییرات را پذیرا باشید.

به تو یاد خواهم داد تا با تنفس دریچه از سلامتی را به روی خود بگشای.دانشگاه تهران تربیت بدنی خوندم .مربی پیلاتس و شنا هستم .دوره های مربیگری هاتا واشتانگا رو با گروه استاد موحدی گذراندم.

مربی بین المللی یوگا و پیلاتس بارداری و پس از بارداری از آلیانس هستم .از سال ۹۰ به صورت تخصصی مربیگری دوره های قبل و بعد بارداری با بهبود دیاستازیس و تقویت عضلات کف لگن انجام میدم.

مربی پیلاتس در آب گروه بین‌المللی لی لی مام بودم .مدرس پیلاتس در آب بارداری انجمن مامایی بودم.در حال حاضر هم در حال گذراندن دوره های آموزشی ایورودا هستم.

چون معتقدم ذهن جسم و تغذیه هر سه در یک خط موازی در کنار هم باید رشد کنند.

چند هفته اول پس از زایمان یک دوره زمانی مهم هست و  اغلب نادیده گرفته شده است! من شما را از طریق اطلاعات ساده و تمرین‌های ملایم راهنمایی می‌کنم که می‌تواند روند بهبودی شمارا تسریع کند و همچنین به شما آموزش می‌دهم که چگونه با بدن بعد از زایمان رفتار کنید.که اگر دیاستازیس ،نشت ادرار و درد کمر و زانو و دنبالچه و سیاتیک دارید تشدید نشود در کلاس های حضوری شما از هشت هفته پس از زایمان و با اجازه ی پزشک میتوانید در این کلاس ها شروع به تمرین کنید.
حتی اگر سال ها از زایمان شما می‌گذرد هم میتوانید شرکت کنید.
⬅️ مرحله ی اول کلاس فعالسازی هست.
یعنی شما با استفاده از یادگیری تکنیک تنفس عضلات هسته داخلی خود رو بیدار میکنید
و همچنین عضلات کف لگن خود را پیدا میکنید و زمان بازدم این عضلات رو بهم وصل میکنید.
⬅️ در مرحله دوم شما با تمرینات بسیار ایمنو ساده و با منفعت اقدام به بر قراری ارتباط بین عضلات کف لگن و عضله عرضی عمقی میکنید که برای بهبود جدایی عضلات راست شکمی (دیاستازیس)بعد زایمان بسیار مهم هست.
⬅️ در مرحله سوم با استفاده از تمرینات کمی سخت تر از مرحله قبل و بنا به شرایط جسمانی شما تمرینات رو با تنفس ترکیب می‌کنید و عضلات هسته خارجی و داخلی رو همراه با هم تقویت میکنید.
⬅️ زمانیکه از این سه مرحله عبور کردین تنفس رو بخوبی یاد گرفتین وارد مرحله ی اصلی کلاس میشوید که تمرینات با لوازم پیلاتس و یوگا هست.
انعطاف بدن شما
اصلاح قامت
اصلاح رفتارهای حرکتی درست شما  در طول شبانه روز
از دیگر بخش های مهم این کلاس هست.
در این کلاس بدن شما از زیر ساخت قوی و مستحکم میشه.
نشت ادرار بعد از زایمان درمان میشه
عضلات کف لگن شما به درستی کار میکنند.
شکم بعد زایمان اصولی جمع میشه
کمردرد و زانو درد و درد دنبالچه درد سیاتیک بهبود پیدا میکنه.
از همه مهم تر با بدن بعد زایمان دوست میشوید.
در این کلاس ها باید صبور باشید و منتظر تغییرات یک‌ماهه نباشید.
آهسته و پیوسته حرکت کردن شما رو به نتایجی شگفت انگیز میرساند.

کلاس ها و دوره های مریم

بدون امتیاز 0 رای
790,000 تومان
790,000 تومان
0