اسم من ناره هست الان مربی یوگام تحصیلات و کارم کلاً یک چیز دیگه بود، رشته تحصیلیم معماری بعد از چهار سال کار در این زمینه به خاطر یک سری مسایل در مسیری قرار گرفتم که تصمیم گرفتم مربی ورزشی باشم ولی زمانی که یوگا رو شروع کردم اصلاً فکر نمیکردم باهام کاری کنه که بیخیال رشته تحصیلی و شغلم بشم و مربی یوگا بشم.

اما تنها چیزی که میدونم اینه که از راهی که اومدم خیلی راضی ام و هدفم از مربیگری در این رشته اینه که بتونم اون وجه اصلی یوگا رو نشون بدم و سعی می کنم در کلاس هام خود شخص به این نتیجه برسه که یوگا خیلی فراتر از انجام آسانا هست و یک دنیایی داره که هر کس با دید خودش اون رو میبینه و درک میکنه.

آشنایی با ناره

شهاب معتقد است سلامت حاصل برخورداری از یک سبک زندگی سالم است .در حقیقت هر کس نیاز دارد بیاموزد چگونه از طریق کاهش استرس و همچنین مدیریت ابعاد مختلف سبک زندگی ، مانند تغذیه ،خواب، تحرک روابط و بعد معنوی می تواند به تعادل و تقویت نیروی شفای ذاتی و درونی خود بپردازد .

از این رو هم معتقد است یک درمان کامل و کارآمد همیشه با شکلی از آموزش همراه است در حال حاضر ورک شاپ‌ها ی هماهنگ سازی ذهن – بدن ، مدیریت استرس و رویکرد انرژی یابی به سلامت را برگزار می‌کند و مشاور سلامت بر اساس طب آیورودا را به صورت جلسات فردی دارد.

آشنایی با شهاب

یوگا  در واقع طریقتی بود که من، مهران فروتن، علاوه بر سلامتی جسمانی نظیر قدرت ، انعطاف و سایر ویژگی هایی که اکثر فعالیت‌های ورزشی به ما ارزانی می دارند. صبر و حوصله ، آگاهی ، تمرکز ، تعادل ، سلامتی روان و آرامش در زندگی را نیز اعطا کرد.

اگر به دنبال بهبود کیفیت سطح زندگی خود نه فقط از نظر جسمی بلکه روحی و روانی نیز هستید یوگا برای شما درست ترین انتخاب ممکن است و من در این راه طولانی و البته جذاب در کنار شما قرار خواهد داشت تا در طی این مسیر ، همسفر شما باشم.
اگر از آن دسته افرادی هستید که هیچ گونه سابقه ی ورزشی یا فعالیت جسمانی، نه تنها در یوگا بلکه در هیچ شاخه ی ورزشی دیگری ندارید و همچنین همواره از منابعی راجع به فواید یوگا در جهت بهبود سطح سلامتی خود شنیده اید و کنجکاوید که بلاخره یوگا رو شروع کنید، دوره ی یوگای صفر کیلومتر دقیقا مخصوص شماست!

آشنایی با مهران