آموزش یوگا با مهران فروتن

یوگا  در واقع طریقتی بود که من، مهران فروتن، علاوه بر سلامتی جسمانی نظیر قدرت ، انعطاف و سایر ویژگی هایی که اکثر فعالیت‌های ورزشی به ما ارزانی می دارند. صبر و حوصله ، آگاهی ، تمرکز ، تعادل ، سلامتی روان و آرامش در زندگی را نیز اعطا کرد.

اگر به دنبال بهبود کیفیت سطح زندگی خود نه فقط از نظر جسمی بلکه روحی و روانی نیز هستید یوگا برای شما درست ترین انتخاب ممکن است و من در این راه طولانی و البته جذاب در کنار شما قرار خواهد داشت تا در طی این مسیر ، همسفر شما باشم.
اگر از آن دسته افرادی هستید که هیچ گونه سابقه ی ورزشی یا فعالیت جسمانی، نه تنها در یوگا بلکه در هیچ شاخه ی ورزشی دیگری ندارید و همچنین همواره از منابعی راجع به فواید یوگا در جهت بهبود سطح سلامتی خود شنیده اید و کنجکاوید که بلاخره یوگا رو شروع کنید، دوره ی یوگای صفر کیلومتر دقیقا مخصوص شماست!

این دوره از ماقبل ابتدا، از توضیح تاریخچه ی یوگا آغاز میگردد و به مرور با آموزش و تمرین تمرینات فیزیکال و یا تنفسی که به آماده سازی جسم و ذهن شما جهت فراگیری آساناهای پایه ای یوگا کمک میکند، ادامه می‌یابد و در نهایت با آموزش و تمرین این آساناها تا انتهای دوره، شما قادر خواهید بود که چه در دوره های آتی و پیشرفته تر ما رو در مسیر یوگا همراهی کنید و یا همچنین با شناخت کافی که از سبک های مختلف یوگا در طول دوره بدست آورده اید و علاوه بر آن به کمک آمادگی جسمانی خود در پایان دوره، ادامه ی مسیر را با دیدگاهی روشن تر و سطح سلامتی بالاتری در یکی از سبک های دیگر یوگا ادامه دهید.
برای توضیحات بیشتر، حتما ویدیوی توضیحات کلاس را تماشا بفرمایید.
اگر جواب سوال خود را در این متن و ویدیو نیافتید، با ما در تماس باشید.
اگر مشکلات بخصوصی نظیر بیماری، مشکلات فیزیکی یا حرکتی دارید، پیش از ثبت نام با ما از طریق واتسپ با شماره 00491781721050 در میان بگذارید.